Skladování

Skladování je velice široký pojem. Skladováním se rozumí uložení skladových jednotek po dobu, kdy je dotyčný nepotřebuje. Může se jednat o ukládání malých věcí, až po několika tunové prvky. Základním úspěchem skladování je jeho efektivita a celková přehlednost. Za tímto účelem je vhodné využití skladových technologií – regálů.

Využití regálů

Využití regálů je správná cesta, jak si zajistit volný manipulační prostor ve skladech, a zároveň docílit přehledného uložení. Přehledný a s jasnou koncepcí vedený sklad zajistí větší produktivitu práce, protože odpadnou pracovníkům zdlouhavé  procesy hledání ,,uložených,, věcí. Skladové regály je možné rozdělit na několik typů podle jejich využití atd.

Stacionární policové regály

Nejvyužívanějším typem regálu jsou stacionární policové regály, kde je možné skloubit rozumnou pořizovací cenu, kvalitní zpracování a též slušný úložný prostor. Hojně využívané policové regály jsou typu UNIZINC, s kvalitní pozinkovanou úpravou, která zajišťuje dlouhodobou životnost a odolnost. Jejich další výhodou je velká škála možných doplňků, které zvyšují užitnou hodnotu a celkové možnosti skladování.

Další regály vhodné pro skladování

Dalšími nejpoužívanějšími typy regálů jsou paletové regály IRON FIST nebo konzolové regály, též zvané stromečkové regály. Výše uvedené regálové systémy se dají na přání pořídit také v posuvném nebo – li mobilním provedení, což zajistí ještě efektivnější využití téměř každého prostoru. Dalšími typy skladových systémů můžou být např. Drive-in regály, spádové regály, patrové galerie a další.

Spádové regály pro palety

Obosutranný konzolový regál na velkoplošný materiál

Drive-in regály nevyžadují manipulační uličky

PROČ PEMATROS?


  • profesionální regály za nízké ceny
  • detailní výkresová dokumentace
  • rozpis všech použitých komponentů
  • působnost po celém území ČR
  • servis a podpora pro naše zákazníky
  • precizní zpracování regálových dílů podpořené zárukou na 48 měsíců