E-shop Rychlý kontakt Prohlédněte si recenze
Máte dotaz? +420 607 592 388 (Po - Pá: 08:00 - 17:00) | E-shop: +420 725 369 445 (Po - Pá: 08:00 - 17:00)

PROČ PEMATROS?


O nás

Společnost PEMATROS s.r.o. se zabývá kompletní dodávkou regálových technologií a dílenského vybavení po celém území České republiky.

Specializujeme se především na vybavení archivů, kanceláří, skladů, výrobních prostor a dalších míst, kde je možné regálové technologie efektivně využít. Při návrhu jednotlivých řešení vycházíme vždy z požadavků našich zákazníků a možností určeného prostoru. Po prohlídce a změření prostoru vypracujeme několik vhodných variant, ze kterých naši zákazníci mohou vybírat.

Společnost PEMATROS s.r.o. zajišťuje komplexní služby od návrhu vhodného řešení po odbornou montáž s následným zaškolením obsluhy.

Naše vize

Od vzniku společnosti je kladen maximální důraz na spokojenost našich stávajících i budoucích zákazníků. Toho se snažíme docílit dodávkami vysoce kvalitních výrobků, ve smluvených termínech a maximální péčí o zákazníka. Spokojenost zákazníků je pro nás to nejpodstatnější, a proto k tomuto cíli směřujeme veškeré kroky.

♻️ Šetříme životní prostředí

Protože se velká část našich zakázek týká použitých regálů, snižujeme nároky spotřebu zdrojů pro výrobu nových regálových řešení.

Ve skladu třídíme odpad a používáme úspornější technologie pro provoz manipulační techniky.

Přímá spolupráce s firmou ROSSS S.p.A

Naší výhodou je maximální podpora přímo od našeho výrobce regálových technologií, evropského dodavatele ROSSS S.p.A a v neposlední řadě úzká spolupráce přímo s výrobcem dílenského vybavení.

Certifikáty kvality a bezpečnosti udělené společnosti ROSSS S.p.A

Petr Matuš

Obchod a vedení firmy Pematros

Marek Zoubek

Logistika a realizace zakázek

Soňa Honalová

Fakturace, administrativní činnost

Miroslav Kovařík

Vedoucí skladů a revizní technik


Kontaktujte nás


Napsali o nás

2023

2022

2021