E-shop Rychlý kontakt Prohlédněte si recenze
Máte dotaz? +420 607 592 388 (Po - Pá: 08:00 - 17:00) | E-shop: +420 725 369 445 (Po - Pá: 08:00 - 17:00)

PROČ PEMATROS?


Organizace zahradního náčiní v regálu

Pokud hledáte nejjednodušší systém skladování zahradního náčiní v garáži nebo zahradním domku, rozhodně vsaďte na regály. Budete mít ve věcech pořádek a předejdete tak věčnému hledání toho, co zrovna potřebujete.

Výhody regálů

  • Maximální využití prostoru – regály můžete mít od podlahy až po strop.
  • Bezpečnost – regály mají vysokou nosnost a stabilitu.
  • Přehlednost a lehký přístup k uskladněným věcem.
  • Nosnost 75 – 450 kg.
  • Snadná montáž.
  • Lze je snadno rozšiřovat přikoupením dalšího kusu.

Nejlepší variantou jsou bezšroubové policové regály, které jsou velmi stabilní a pevné. Není u nich nutné použití zavětrovacích prvků nebo jiného uchycení. Zásuvný systém zajišťuje jednoduchou montáž bez potřeby použití šroubů. Díky povrchové úpravě galvanickým pozinkováním nebo práškovou barvou je zaručena jejich dlouhá životnost.

Na výběr je velké množství hloubek i délek pozic, takže si vyberete přesně to pravé pro vaše prostory.

Uspořádání

Abyste měli o uložených věcech perfektní přehled, využijte naše užitečné tipy.

Rozdělte si prostor do jednotlivých zón

Zjednodušeně řečeno, nemíchejte jablka s hruškami. V jednom regálu mějte vše potřebné pro péči o květiny – od zeminy, hnojiv až po ruční postřikovače. Do druhého ukládejte nářadí jako zahradnické nůžky, sekery a pilky. V dalším můžete přehledně uskladnit například barvy a štětce.

Štítky

Označte si jednotlivé regály pomocí štítků. Nejen, že budete přesně vědět, co kde leží, ale také bude každému jasné, kam náčiní vracet.

Drobnosti

Menší věci uložte do průhledných plastových nádob. Využijete tak lépe celou výšku police a bez nutnosti otevření nádoby uvidíte, co se v ní nachází.

Sezónní věci

Sezónní náčiní a věci, které využíváte jen zřídka, umístěte do vrchních polic. Naopak potřeby, které využíváte na denní bázi, skladujte na nejlépe dostupných místech.

Závěsné systémy

Určitě máte ve vašem zahradnickém vybavení i věci, které se do regálů nevejdou. Různé háčky a držáky vám pomohou mít pořádek i v objemnějších věcech.

Hrábě, lopaty

Pořádnou neplechu dokážou udělat hrábě, lopaty a jiné náčiní s násadou. Když je jen opřete o stěnu, často se stane, že nějakým otřesem se zbortí na jednu hromadu. V takovém případě je vhodné na zeď namontovat háčky, které tento problém hravě vyřeší.

Zahradní kolečko

Na zeď můžete za pomoci držáků ukotvit i zahradní kolečko, které tak bude zabírat méně místa než v běžné poloze na zemi.

Hadice, kabely

Zamotaná prodlužovačka nebo zahradní hadice, to dokáže člověka pěkně rozčílit. Proto hadice či kabely po každém použití pečlivě smotejte a pověste na hák na zeď, nějaké rozmotávání už nebude hrozit.

TIP: Podívejte se jak například skladovat pneumatiky na tomto článku.


Pořiďte si regál do vaší dílny, garáže nebo malého zahradního domku

Ať víme koho oslovit
Pro zaslání případné nabídky a kopie vaší poptávky.
Preferujete telefonický kontakt? Stačí vyplnit číslo a do poptávky uvést čas, kdy vás na telefonu zastihneme.

* … prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.