E-shop Rychlý kontakt Prohlédněte si recenze
Máte dotaz? +420 607 592 388 (Po - Pá: 08:00 - 17:00) | E-shop: +420 725 369 445 (Po - Pá: 08:00 - 17:00)

PROČ PEMATROS?


Kvalita regálů je zásadní – proč si vybrat ty od nás?

Přemýšlíte nad koupí regálů a nevíte si rady? Při výběru se zamyslete k čemu policové regály budete používat – jaké zboží budete v regálech skladovat a v jakých podmínkách regály budou postaveny. S podmínkami umístění regálů souvisí stabilita a zpracování pro co nejdelší životnost.

Pokud sháníte kvalitní regály, které udrží klidně i 450 kg / police, jste na správném místě. Méně kvalitní regály můžete sice koupit levněji v hobby marketu, ale při každém dalším zatížení regálu budete mít strach o to, aby celá konstrukce nespadla. Často se totiž jedná o regály, které jsou značně nestabilní a z velice slabého a neprofilovaného materiálu a tyto vlastnosti významně ovlivňují samotnou pevnost a tuhost konstrukce. U regálů od Pematrosu máte jistotu silných profilů včetně několikanásobné profilace každého dílu Vzhledem k této skutečnosti se vám může zdát, že regály jsou příliš těžké, ale není tomu tak. Námi dodávané policové regály navíc nevyžadují kotvení – jsou samonosné.

Náš tip do skladů a hal

Do skladu doporučujeme policové bezšroubové regály, kde je povrchová úprava provedena galvanickým pozinkováním nebo práškovou barvou, která zajišťuje tu nejdelší možnou životnost. Hlavní výhodou zde je jednoduchá montáž. Jinou, přesto velmi oblíbenou možností především pro skladové a výrobní haly jsou paletové regály. U paletových regálů je nosnost patra až 5 000 kg! Ve velkém se také zabýváme bazarovými paletovými regály, na které poskytujeme záruku v délce minimálně 6 měsíců.

Svých zákazníků si vážíme, a proto nabízíme další služby 

Pro zákazníky Pematros jsou připraveny další služby s regály spojené. Nemusíte vůbec řešit dopravu – my přivezeme regály až k vám domů, do skladu nebo do výrobní haly, což zcela jistě vzhledem k jejich hmotnosti a velikosti, oceníte. Dopravu si individuálně domluvíme tak, aby to vyhovovalo na prvním místě vám. Dojedeme po celé České i Slovenské republice, nově také do Německa.  A když už budeme u vás, regály vám sestavíme, a tak nemusíte řešit montáž, kde kolikrát ani návod z hobby marketu nepomůže. V neposlední řadě do výrobních a skladovacích hal zajišťujeme pravidelné revize regálů.

Záruka 48 měsíců!

Na veškeré nové regály garantujeme prodlouženou záruku 48 měsíců a záruka se týká i bazarových regálů, u kterých lpíme na bezvadnosti a kvalitě a to podporujeme zárukou minimálně po dobu 6 měsíců.

S výběrem regálů vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat skrz kontaktní formulář. Problém u nás není realizace regálových systémů na klíč. A to včetně 2D projektu vašeho skladu, včetně výpisu použitých komponentů a hlavně ZDARMA

Pokud jste se přeci jen rozhodli, že si s výběrem poradíte sami a zjistíte, že nejste spokojeni s vámi zvolenými regály – nevadí, garantujeme možnost zpětného odkupu.


Přesvědčili jsme vás?

Pak nám napište nebo zavolejte.